-20% НА ВСІ КАБЛУЧКИ ТА СЕРЕЖКИ
silvex
особливий стиль особливий статус
ЗНИЖКА 50% НА РЕЛІГІЙНУ СИМВОЛІКУ
silvex
особливий стиль особливий статус
28% знижки на символіку України
silvex
особливий стиль особливий статус
Нова колекція
silvex
особливий стиль особливий статус
Ювелірна кераміка

image-description
Каблучки на заручини
Перли завжди в моді

image-description

Компанія Silvex

Модні світові тенденції, креативність, висока якість виробів, індивідуальний підхід до кожного клієнта і демократична цінова політика ─ це бізнес-кредо компанії Silvex925. Завдяки йому ми ось уже понад 20 років є однією з найуспішніших компаній з продажу виробів зі срібла на ювелірному ринку України.

          Популярність срібних прикрас важко переоцінити в сучасному світі. Незважаючи на прискорений ритм життя, неможливість представити свій побут без гаджетів і новітніх технологій, незмінним залишається наше бажання бути красивими і стильними. Незалежно від того, якому стилю Ви віддаєте перевагу ─ стриманому елегантному або яскравому вечірньому, Ви зможете створити свій ідеальний образ, купивши прекрасні прикраси зі срібла 925 проби в м.Києві в нашому інтернет-магазині Silvex925. Ви легко зможете самостійно вибрати цікаву для Вас модель, розмір, покриття, ціну срібного виробу або зв'язатися з нашими консультантами, які із задоволенням і творчо допоможуть Вам підібрати Вашу срібну прикрасу.

          Наш інтернет-магазин Silvex925 представляє унікальну колекцію прикрас зі срібла 925 проби, яка налічує понад 12 тисяч найменувань. Ми пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент срібних прикрас:

          Ці срібні вироби представлені у всіх видах покриттів: класичне біле (сріблення), чорнене (оксидування), родоване (покриття родієм, що створює ефект білого золота), а також хіт продажів - срібло, покрите позолотою 585 проби. Ви зможете вибрати срібні прикраси з різними вставками: фіанітами, перлами, натуральними каменями, ювелірної керамікою.

          Особливо хочеться сказати про нашу новинку ─ виробах з кубічним цирконієм SWAROVSKI ZIRCONIA під брендингом «Made with SWAROVSKI ZIRCONIA». Ця колекція відрізняється унікальними ювелірними вставками від компанії SWAROVSKI GEMSTONES. На кожному камені є мікроскопічне гравірування SWAROVSKI ZIRCONIA, що є гарантією найвищої точності і блиску, які відповідають найсуворішим стандартам огранки діамантової промисловості, а також підтвердженням того, що цей камінь огранований на власних фабриках SWAROVSKI в Австрії.

          Прихильники суворої класики, шанувальники нетрадиційних рішень в наших срібних прикрасах завжди будуть відчувати себе чарівними й упевненими в собі!

image-description
40%
Зарегистрируйтесь
и получите скидку 40%
на первую покупку
Зв'яжіться
з нами
x