Безкоштовна доставка від 500 грн (за передплатою)

Пошук

Колекції

Різноманітний і багатий досвід рамки і місце навчання кадрів тягне за собою процес впровадження і модернізації систем масової участі. З іншого боку постійне інформаційно-пропагандистське забезпечення нашої діяльності представляє.

 Сережки Сережки

Silvex - продаж ювелірних прикрас і виробів зі срібла

Модні світові тенденції, креативність, висока якість виробів, індивідуальний підхід до кожного клієнта і демократична цінова політика ─ це бізнес-кредо компанії Silvex925. Завдяки йому ми ось уже понад 20 років є однією з найуспішніших компаній з продажу виробів зі срібла на ювелірному ринку України.

Популярність срібних прикрас важко переоцінити в сучасному світі. Незважаючи на прискорений ритм життя, неможливість представити свій побут без гаджетів і новітніх технологій, незмінним залишається наше бажання бути красивими і стильними. Незалежно від того, якому стилю Ви віддаєте перевагу ─ стриманому елегантному або яскравому вечірньому, Ви зможете створити свій ідеальний образ, купивши прекрасні прикраси зі срібла 925 проби в м.Києві в нашому інтернет-магазині Silvex925. Ви легко зможете самостійно вибрати цікаву для Вас модель, розмір, покриття, ціну срібного виробу або зв'язатися з нашими консультантами, які із задоволенням і творчо допоможуть Вам підібрати Вашу срібну прикрасу.

Наш інтернет-магазин Silvex925 представляє унікальну колекцію прикрас зі срібла 925 проби, яка налічує понад 12 тисяч найменувань. Ми пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент срібних прикрас:

  • Срібні підвіски
  • Срібні кольє
  • Срібні ланцюги
  • Срібні браслети
  • Срібні сережки
  • Срібні каблучки

Ці срібні вироби представлені у всіх видах покриттів: класичне біле (сріблення), чорнене (оксидування), родоване (покриття родієм, що створює ефект білого золота), а також хіт продажів - срібло, покрите позолотою 585 проби. Ви зможете вибрати срібні прикраси з різними вставками: фіанітами, перлами, натуральними каменями, ювелірної керамікою.

Особливо хочеться сказати про нашу новинку ─ виробах з кубічним цирконієм SWAROVSKI ZIRCONIA під брендингом «Made with SWAROVSKI ZIRCONIA». Ця колекція відрізняється унікальними ювелірними вставками від компанії SWAROVSKI GEMSTONES. На кожному камені є мікроскопічне гравірування SWAROVSKI ZIRCONIA, що є гарантією найвищої точності і блиску, які відповідають найсуворішим стандартам огранки діамантової промисловості, а також підтвердженням того, що цей камінь огранований на власних фабриках SWAROVSKI в Австрії.

Прихильники суворої класики, шанувальники нетрадиційних рішень в наших срібних прикрасах завжди будуть відчувати себе чарівними й упевненими в собі!

Підпишись на розсилку, щоб не
пропустити найвигідніші пропозиції!