+38 0 (98) 607 28 15 Пн-Пт 9:00-18:00
Передзвонити мені
Товарів: 0
Сума:

Пошук

Про нас

Прикраси зі срібла мають найбільший попит і являються актуальними в сучасному світі на ринку ювелірних виробів. Завдяки своєму чудовому дизайну і демократичній ціні, срібло користується попитом у великої аудиторії, виглядає стильно і елегантно незалежно від віку.

Срібні прикраси можуть бути лаконічними і урочистими, органічно доповнювати повсякденні і ділові образи або ставати вишуканими аксесуарами до вечірніх нарядів. Унікальні ювелірні вироби передаються з покоління в покоління і несуть пам'ять про найпрекрасніші моменти в житті.

Всі ці важливі складові закладені в маркетингову політику SILVEX925, що спеціалізується на оптовій і роздрібній торгівлі виробів зі срібла та є однією з найбільших успішних компаній на ювелірному ринку України. Як результат - продукція нашого бренду успішно представлена ​​на всій території України і знаходить свого покупця як в мегаполісах, так і в невеликих населених пунктах.

Фірма існує більше 15 років на ювелірному ринку і обслуговує понад 400 постійно діючих клієнтів, найбільші серед них такі, як «Срібний вік» «Аурум», «Срібло 925», «Тюсо», «Дорогоцінна лавочка» та інші . Наш онлайн-сервіс представлений інтернет-магазином на сайті http://silvex925.com.ua/

Конкурентні переваги компанії:

  • Товарний портфель становить 12 тис. найменувань виробів;
  • Срібло 925 проби представлено у всіх видах покриттів: класичне - біле (сріблення), чорнене (оксидоване), родоване (покрите родієм), а також хіт продажів - срібло, покрите позолотою 585 проби.

SILVEX925 миттєво реагує на нові тенденції в дизайні і стилі. В асортименті торгової марки SILVEX925 поряд з класичними виробами з'явилася концептуальна фешн-колекція дизайнерських прикрас з родованого срібла з перлами і фіанітами. Також тепер ми можемо запропонувати увазі клієнтів вироби з керамікою ─ віяння нових технологій і високої моди, останній тренд в ювелірному мистецтві.

Слідуючи модним світовим тенденціям, використовуючи високі технології у виробництві, бренд не стоїть на місці, постійно оновлюючись. Але його місія і головний посил ─ нести прекрасне в життя людей ─ залишаються незмінними. Зміни не торкнулися і найважливішого маркера якості ─ 925 проби срібла. Ця константа є знаковою для компанії «СІЛЬВЕКС 925» і супроводжує її вже більше 15 років.