+38 0 (98) 607 28 15 Пн-Пт 9:00-18:00
Передзвонити мені
Товарів: 0
Сума:

Пошук

Угода користувача

Шановний покупець! Перед покупкою в Компанії Silvex925 ознайомтесь, будь ласка, з умовами угоди.

Цей текст є угодою між Компанією Silvex925 в особі ФОП Чоповський Володимир Лазаревич (далі – “Компанія”) і користувачем послуг (надалі – “Покупець”), і визначає умови придбання прикрас через сайт Компанії.

Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Компанією в момент оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на сайті Компанії, містить умови, пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту, статус якої закріплений ст. 633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою, шляхом оформлення замовлення на сайті.

1.4. Зробити покупку в Компанії може будь-яка фізична, або юридична особа, яка здатна оплатити товар.

1.5. Товар оплачується в національній валюті України при доставці товару, або безготівковим банківським переказом.

Інформація про товари

2.1. Товар представлений в каталозі фото-зразками, які є власністю Компанії.

2.2. Фото кожного товару супроводжується додатковою інформацією: артикулом, описом і ціною.

2.3. Якщо на сайті представлена недостатня кількість інформації для прийняття покупцем рішення, менеджер повинен надати її по телефону, або за допомогою електронної пошти.

2.4. Вартість, зазначена на сайті, може бути змінена Компанією в односторонньому порядку.

2.5. Якщо Покупець замовив товар, ціна якого була змінена, менеджер Компанії повинен повідомити про це по телефону, або за допомогою електронної пошти для підтвердження, або скасування замовлення. Якщо Покупець недоступний, замовлення автоматично анулюється.

2.6. Нашим партнером є мережа Віта Код - лікування алкоголізму будь-якої складності.

Порядок придбання товару в Компанії Silvex925

3.1. Замовлення може бути оформлене Покупцем на сайті, по телефону, за допомогою електронної пошти, або через офіційні сторінки Компанії в соціальних мережах.

3.2. Покупець може придбати товар, представлений на сайті, в будь-якій кількості.

3.3. Якщо замовлений товар відсутній на сайті, менеджер повинен повідомити про це Покупцеві по телефону, в соціальних мережах, або за допомогою електронної пошти.

3.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

3.5. Покупець може відмовитися від придбання будь-якого товару, до моменту його відправлення.

Доставка та передача товару Покупцеві

4.1. Доставка товару, придбаного в Компанії, здійснюється Новою поштою (у відділення, або кур’єром)

4.2 Відправлення замовленого товару здійснюється протягом одного-двох робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Офіційно визнані святкові дні не входять в число робочих днів.

4.3. Покупець зобов’язаний у присутності кур’єра, або пункті видачі здійснити перевірку замовленого товару по кількості, якості, асортименту та комплектності товару.

4.4. Фактом приймання товару є оплата товару Покупцем.

4.5. При відмові Покупця від замовлення в момент доставки, витрати, пов’язані з зворотною доставкою товару, оплачуються Компанією.

4.6. Покупець не зобов’язаний компенсувати витрати Компанії пов’язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлений товар неналежної якості, кількості, асортименту, або комплектності.

Оплата замовлення

5.1. Замовлення, зроблене в Компанії, оплачується Покупцем шляхом банківського переказу, або при безпосередньому отриманні.

5.2. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком має бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом трьох робочих днів з моменту підтвердження замовлення.

5.3.Якщо протягом зазначеного часу грошові кошти не надійшли, Інтернет-магазин залишає за собою право скасувати замовлення.

5.4 Оплати приймаються на сайті https://silvex925.com.ua/

Порядок повернення товару належної якості

6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару в момент отримання від кур’єра, або в пункті видачі.

6.2. При відмові Покупцем від товару належної якості, Компанія повертає йому сплачену за товар грошову суму: за фактом повернення товару, за вирахуванням компенсації витрат магазину пов’язаних з доставкою товару Покупцеві.

6.3. Придбаний Покупцем товар з категорії Ювелірні вироби з дорогоцінних металів – поверненню не підлягає згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172.

Порядок обміну товару, придбаного в Компанії, при виявленні прихованого браку – гарантійне обслуговування

7.1. На товари, придбані в Компанії встановлено гарантійний термін на 12 місяців. Якщо протягом цього часу товар був поламаний, Покупець може звернутися в Компанію для здійснення ремонту. Якщо поломка буде підтверджена як гарантійний випадок Доставка товару та ремонт оплачується – Компанією.

Інше

8.1. Компанія залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупинити, або припинити продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.

8.2. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.